معرفی اجمالی محصول

گیتوی آنالوگ گرند استریم مدل GXW4224 ،از سری گیتوی های پر ظرفیت گرند استریم بوده ، این گیتوی FXS با ظرفیت پشتیبانی از 24 پورت FXS ،قابل استفاده و اجرا جهت استقرار در پروژه های متوسط و بزرگ VOIP در هر کسب و کاری می باشد ، این دستگاه بدلیل داشتن پورت گیگابایت از سرعت انتقال داده بسیار بالایی برخوردار است ، این گیتوی FXS توانایی ایجاد ارتباطی یکپارچه بین دفاتر مختلف ، IP PBX های رایج ، اتصال تلفنهای آنالوگ ، ماشین فکس و سانترال های سنتی به شبکه ویپ و … را براحتی برخوردار است .

درباره محصول

با راه اندازی گیتوی سری GXW4224 در کسب و کارهای مختلف این امکان ایجاد می گردد که تنها با یک هزینه مقرون به صرفه کلیه تلفنهای آنالوگ ، دستگاههای فکس و سانترالهای سنتی موجود در آن کسب و کار را به شبکه ارتباطات VOIP اضافه نمود و لذت استفاده از تکنولوژی VOIP را به آنها ارائه کرد .
گیتوی آنالوگ FXS گرند استریم مدل GXW4224 بطور کامل با استاندارد SIP سازگاری داشته و همچنین با کلیه سیستمهای مختلف VOIP ، دستگاههای PBX آنالوگ و کلیه تلفنهای موجود در بازار نیز بطور کامل سازگاری دارد ، از ویژگی های متعدد این دستگاه می توان به داشتن پورتهای متعدد تلفنی آنالوگ FXS ، کیفیت صدای فوق العاده ،مجوعه کاملی از ویژگی های تلفن ، تامین آسان ، انعطاف در برنامه ریزی Dial Plan های مختلف ، امنیت بسیار بالا و پیشرفته ، عملکرد بسیار قوی و قابلیت مدیریت کردن حجم بالای مکالمه همزمان اشاره نمود . این نوع گیتوی ها لذت بهره وری و استفاده از یک شبکه ارتباطی گسترده بر بستر VOIP را در کسب و کارهای مختلف ارائه می نمایند.
گیتوی های GtrandStream ، مناسب برای استفاده در سافت سوئیچ و مرکز تلفن هایی مانند 3CX ، الستیکس ، استریسک و سیسکو هستند که SIP را پشتیبانی می کنند. برای امنیت بیشتر مکالمات ، می توانید از فناوریTLS و پروتکل SRTP در گیتوی های گرنداستریم استفاده نمائید

 

محصولات مشابه

امکانات

  پشتیبانی از 24 پورت FXS
 دارای پورت شبکه یک گیگابایت
 دارای صفحه نمایش روشن گرافیکی در اندازه 132×48 با قابلیت پشتیبانی از زبانهای مختلف
 قابلیت تعریف تعداد 4 عدد سیپ سرور و امکان اختصاص هر پورت به یک سیپ سرور
 طراحی شده ، آزمایش شده و سازگار با کلیه IP-PBX های معتبر ، سافت سوئیچها و کلیه محیطهای مبتنی بر پروتکل SIP
 پشتیبانی از پروتکلهای پیشرفه امنیتی همچون SRTP/TLS/HTTPS
 چراغ LED : نمایش فعال بودن پاور، ویدئو، شبکه و لاین
 پشتیبانی از پروتکل فکس T.38
  پشتیبانی از کدکهای صوتی : G.711/G.723/G.726/G.729A-B/GSM

مشخصات فنی
برخی کاربردها
پرسش و پاسخ