FORGOT YOUR DETAILS?

نیکسان

ثبت نام

قوانین و مقررات سایت

 شرایط و ضوابط استفاده از سایت

   استفاده از سایت فروشگاه نیکسان به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

خرید کالا از سایت فروشگاه نیکسان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "شرکت فناوری اطلاعات  نیکسان" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
 • فروشگاه نیکسان هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
 • هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت فروشگاه نیکسان" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت فروشگاه نیکسان" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
 • ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های "سایت فروشگاه نیکسان" هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد .
 • کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه نیکسان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 • ارتباط با فروشگاه نیکسان از طریق سایت www.nixanict.com   و یا تماس تلفنی با شماره های 02174408 و 02174561000 می باشد.

 شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

 • از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه نیکسان، سایت www.nixanict.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی نیکسان درج نموده است.
 • فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از تی پاکس ، شرکت فناوری اطلاعات نیکسان مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت تی پاکس ندارد.
 • خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پیک و تی پاکس در اختیار فروشنده قرار دهد.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 • خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
 • خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور تی پاکس یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
 • کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

 شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال کالاها از  فروشگاه اینترنتی  نیکسان برای استان تهران از طریق پیک و برای شهرستان ها از طریق تی پاکس می باشد و هزینه آن  از سمت خریدار تامین می گردد.

بالا
CLOSE
CLOSE