FORGOT YOUR DETAILS?

نیکسان

ثبت نام

درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات نیکسان ارتباط بین الملل ( با مسئولیت محدود) فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال 1388 در زمینه های فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، تولید و واردات تجهیزات مخابراتی مرتبط با تجهیزات VOIP شبکهGSM با شماره ثبت 362914 در سازمان ثبت شرکت ها و شماره مجوز فعالیت 21011185 از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور آغاز نمود .

شرکت نیکسان با داشتن نمایندگی رسمی از شرکتهای معتبری همچون : GrandStream ، OpenVox ، بلووان و ... توانسته خدمات و تجهیزات بهینه تر و با کیفیت بالاتری را به مشتریان خود ارائه دهد .

تولید سامانه اطلاع رسانی، تبلیغات و طرح تکریم ارباب رجوع که شامل محصولات تولیدی ذیل می باشد :

 • سامانه های مرکز تماس هوشمند مبتنی بر تکنولوژی VOIP
 • سامانه های یکپارچه مدیریتی مبتنی بر تکنولوژی VOIP
 • برنامه نویسی و تولید انواع پروژه های نرم افزاری مبتنی بر VOIP
 • سامانه یکپارچه پیام کوتاه مبتنی بر سرویس های اینترنتی (6000،3000،2000،1000) GSM مودم های مولتی سیم کارت
 • مشاوره، تولید و ارائه راهکارهای اطلاع رسانی، تبلیغاتی و مدیریتی مبتنی بر سرویسهای ارزش افزوده پیام کوتاه
 • سامانه های نرم افزاری ارسال و دریافت بلوتوث ویژه اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی

واردات تجهیزات مخابراتی

 • واردات انواع تجهیزات ویپ با برند های مختلف ( سیسکو، گرنداستریم، سنگوما، یالینک ، اچ تک و ... )
 • مودم های صنعتی GSM با برند های مختلف ( ویوکام ، زیمنس ، هواوی ، کوالکام و ... ) بر اساس تکنولوژی های متنوع در نسل های مختلف مخابراتی( 4G/3G/EDGE/GPRS/GSM)،انواع مبدل های تلفن همراه به ثابت با امکانات متنوعی همچون ( فکس آنالوگ ، خروجی تلفن ، SMS، DATA، GPRS)
 • واردات انواع دستگاه های وایرلس مارکتینگ و بلوتوث مارکتینگ ( نماینده انحصاری شرکت بلووان )

مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی انواع مراکز تماس هوشمند ( VOIP )

 • با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و اینترنت هنوز مهمترین بخش ارتباط بین افراد مکالمه میباشد که بخش عمده آن روزانه به صورت تلفن برقرار میگردد ، با اندکی درنگ میتوان تاثیر تلفن را در زندگی روزمره انسان ها بررسی نمود ، در عین حال امروزه یکی از ارکان اصلی شرکت های بازرگانی و خدماتی سیستم تلفنی آن مجموعه میباشد به نحوی که با اختلال در خطوط تلفن مجموعه عملکرد این شرکت مختل میگردد ، در همین مورد شرکت نیکسان با داشتن کادری متخصص توانسته پروژه های موفقی را در زمینه اجرای مرکز هوشمند تماس(VOIP) انجام دهد .

مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های رایانه ای LAN

 • نظر به اهمیت زیر ساخت شبکه یک شرکت یا سازمان در اجرای سیستمهای هوشمند ، در این راستا شرکت نیکسان مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و متخصص ، شبکه های پیشرفته و گسترده را راه اندازی نماید .

سوابق نیکسان

این شرکت ، اساس تولید ، فعالیت و ارائه خدمات خود را بر پایه مشتری مداری در قالب ارائه خدمات گارانتی وشتیبانی ویژه بصورت آنلاین پایه ریزی نموده است، بر این اساس افتخار حصول اعتماد بیش از 2500 سازمان، مراکز دولتی و خصوصی، مدارس و مراکز آموزش عالی در سطح کشور و حوزه خلیج فارس را دارد .

همکاری با ما

برای ارتباط با شرکت از طریق لینک روبرو اقدام کنید

بالا
CLOSE
CLOSE