FORGOT YOUR DETAILS?

نیکسان

ثبت نام

اخبار و مقالات

فراگیری بیماری COVID19   شرکتهای سراسر جهان را مجبور به دور کاری کرده است ،. با توجه به اینکه کل شرکت ها اکنون ازدورکاری استفاده می کنند ، نحوه برقراری ارتباط آنها کاملاً تغییر کرده وهمچنین ابزارهای لازم برای این کار نیز تغییر کرده است. ناگهان همه مشاغل برای دورکاری کارمندان به ابزارهای دسک تاپ و موبایل نیاز دارند ، ویدئو به یک نیاز تبدیل شده و هدست ها بیشتر از تلفن ها مورد نیاز است،این امر موجب شد تا به سرعت با راه حل های جدید دورکاری مورد نیاز مشتریان به وجود آید .

، این تغییر دریچه ای نو برای آینده فناوری ارتباطات فراهم کرد.به دلیل مزایایی که دورکاری برای کارمندان، مشتریان و در کل جامعه ایجاد کرد،دورکاری دیگرمختص به زمان کرونا و یک نیاز روزمره نیست بلکه آینده است . در نتیجه مشاغلی که از این امکان استفاده نمیکنند به سرعت کنار گذاشته میشوند.

مشاغل در سراسر جهان ثابت کردند که نه تنها دورکاری موثر است بلکه منافع مالی ، بهره وری و عملیاتی را فراهم می کند،در نتیجه این اجازه را به برخی یا همه کارمندان می دهد تا از راه دور به کار خود ادامه دهند.

نگاهی به مزایایی دورکاری

1_ صرفه جویی در هزینه

بسیاری از مشاغل در حال کنارگذاشتن فضاهای بزرگ و گران قیمت اداری خود هستند. نه تنها هزینه تکراری املاک و مستغلات تجاری یکی از بزرگترین هزینه های مشاغل است ، بلکه باید هزینه نگهداری و امنیت آنها را نیز اضافه کرد.

شرکت Fundera تخمین می زند که بوسیله دورکاری ، در سال 2018 مجموعاً 44 میلیارد دلار یا 11 هزار دلار برای هر کارمند صرفه جویی کرده است.

2_ افزایش روحیه کارکنان ، بهره وری و گردش مالی کمتر:

مطالعات زیادی وجود دارد که ثابت می کند وقتی فرصت دورکاری فراهم می شود ، کارمندان شادتر و بازده بیشتری دارند. 80٪ کارمندان دورکاری  روحیه بالاتری در هنگام کار دارند و 70٪ مشتریان غیبت کمتری را گزارش کردند.

3_دسترسی بیشتر به استعدادها :

اکنون شرکتها میتوانند کارمندان خود را از هر جای دنیا استخدام کنند،. این می تواند استعداد و منابع را که هر کسب و کاری گسترش دهد.

4_تاثیر کاهش رفت وآمدبرای مشاغل و کارمندان :

به گفته واشنگتن پست میانگین رفت و آمد روزانه در ایالات متحده 54 دقیقه ،، در اروپا 1 ساعت و 24 دقیقه و احتمالاً زمان طولانی تری در آسیا است  . با کاهش رفت و آمد ، وقت بیشتری ایجاد می شود ، روحیه کارمندان و بهره وری افزایش می یابد ، دلیل اصلی غیبت و حواس پرتی از بین می رود. در مقیاس کلان ، کاهش رفت و آمد باعث کاهش آلودگی و تأثیر مثبتی بر محیط زیست ما خواهد داشت. کاهش ترافیک و ازدحام کمتر نیز به معنای شهرهایی با هوای سالم تر است .

GWN.CLOUD

مدیریت شبکه شما در چندین مکان هرگز آسان نیست،شرکت گرند استریم یک پلتفرم رایگان برای نظارت و نگهداری شبکه شما به نام GWN.CLOUD  دراختیار شما قرار می دهد .

شما می توانید در عرض چند ثانیه با استفاده از GWNامنیت شبکه خود را برقرار کنید و همچنین برنامه CLOUD MOBILE  این امکان را به شما می دهد که با نظارت بر زمان هشدارها و آمار و گزارش های واقعی، عملکرد شبکه را تحت نظر داشته باشید .

مدیریت شبکه به وسیله GWN.CLOUD برای هر شخصی در هر سطح قابل درک و استفاده است به طور مثال اگر در نیمه شب مشکلی پیش آمد، تکنیسن پشتیبانی می تواند به راحتی وارد سیستم شود و بدون حضور در سایت عیب یابی کند.

_فواید استفاده از GWN.CLOUD

1_پلت فرم مبتنی بر CLOUD  ایده آل برای مدیریت شبکه های متوسط و بزرگ .

2_برنامه ای کاربردی که می تواند از تعداد سایتهای نامحدود پشتیبانی کند .

3_ GWN.CLOUD این امکان را به شما می دهد بوسیله مرورگر یا برنامه تلفن همراه از هر مکانی نگهداری و مدیریت شبکه صورت گیرد .

4_احراز هویت مبتنی بر گواهی X.509  و رمزگزاری TLS

معرفی سیستمهای مبتنی بر ویپ

VoIP( برگرفته از Voice over internet protocol ) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید .

در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است . VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می شوند. یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا تبدیل کند. فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید. هدف از این‌کار غلبه گام‌به‌گام بر چالش‌هایی است که انتقال ترافیک صوتی را برروی بستر نه چندان باکیفیت شبکه‌های محلی با خطر روبه‌رو می‌سازد. از این‌رو پیمودن این مسیر، لازمه تضمین موفقیت پروژه های VoIP سازمانی است. مکالمات تلفنی مبتنی بر IP، تفاوت‌های بنیادینی با ارتباطات داده دارند و کیفیت این مکالمات ارتباط تنگاتنگی با کارایی شبکه دارد. به‌طوری‌که هرگونه تاخیر در تبادلات سطح شبکه، افت کیفیت محسوسی را به همراه خواهد داشت. التزام مدیران شبکه به ارتقای کارایی LAN، خطوط و تجهیزات دسترسی به شبکه گسترده، و به‌کارگیری ابزارهای مدیریت و کنترل کیفیت، شرط موفقیت پروژه‌های VoIP است.

راه اندازی سامانه تلفن گویای هوشمند نیکسان در مرکز قلب و عروق شهید رجایی تهران را به کلیه شما هموطنان عزیز تبریک عرض مینماییم

 

متاسفم هیچ پستی با معیار شما مطابقت ندارد.

بالا
CLOSE
CLOSE