FORGOT YOUR DETAILS?

نیکسان

ثبت نام

اخبار و مقالات

معرفی سیستمهای مبتنی بر ویپ

VoIP( برگرفته از Voice over internet protocol ) به معنای (انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید .

در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است . VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می شوند. یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا تبدیل کند. فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید. هدف از این‌کار غلبه گام‌به‌گام بر چالش‌هایی است که انتقال ترافیک صوتی را برروی بستر نه چندان باکیفیت شبکه‌های محلی با خطر روبه‌رو می‌سازد. از این‌رو پیمودن این مسیر، لازمه تضمین موفقیت پروژه های VoIP سازمانی است. مکالمات تلفنی مبتنی بر IP، تفاوت‌های بنیادینی با ارتباطات داده دارند و کیفیت این مکالمات ارتباط تنگاتنگی با کارایی شبکه دارد. به‌طوری‌که هرگونه تاخیر در تبادلات سطح شبکه، افت کیفیت محسوسی را به همراه خواهد داشت. التزام مدیران شبکه به ارتقای کارایی LAN، خطوط و تجهیزات دسترسی به شبکه گسترده، و به‌کارگیری ابزارهای مدیریت و کنترل کیفیت، شرط موفقیت پروژه‌های VoIP است.

راه اندازی سامانه تلفن گویای هوشمند نیکسان در مرکز قلب و عروق شهید رجایی تهران را به کلیه شما هموطنان عزیز تبریک عرض مینماییم

 

موفق در اخذ نمایندگی اپن وکس

شرکت فناوری اطلاعات نیکسان موفق به کسب نمایندگی برند اپن وکس در ایران گردید .

از این رو کلیه محصولات برند اپن وکس از قبیل تلفن های IP  , انواع گیتوی و کارت های دیجیتال و آنالوگ و سایر محصولات این برند زین پس توسط این شرکت ارایه خواهد شد .

موفقیت در اخذ گواهی صاافتا

شرکت فناوری اطلاعات نیکسان موفق به اخذ گواهی صا افتا گردید .

بر اساس تاییدیه های این گواهی نامه کلیه سخت افزار ها و نرم افزار های این شرکت دارای گواهی امنیت از سوی این سازمان میباشند .

متاسفم هیچ پستی با معیار شما مطابقت ندارد.

بالا