FORGOT YOUR DETAILS?

نیکسان

ثبت نام

بروزرسانی فریمور در محصولات گرنداستریم

کاربرد در مدل های

کلیه دستگاه های گرند استریم

تاریخ بروز آوری

1397/05/05

 در ابتدا تنظیمات  FireWall سیستم خود را درحالت  Off قرار داده و قسمت User Account  گزینه  Change User Account Control Setting نیز در حالت Never Notify قرار داده شود .

جهت بروز رسانی نرم افزاری دستگاه ابتدا لازم است نسبت به دانلود نمودن نرم افزار  HFS از  لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.rejetto.com/hfs/?f=dl

پس از دانلود نرم افزار HFS می بایست نسبت به دانلود آخرین ورژن از firmware  دستگاه مورد نظر(FXO) از لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.grandstream.com/support/firmware

پس از دانلود firmware مورد نظر آن را از حالت zip خارج نموده و تمامی فایل ها را به داخل نرم افزار HFS  که از قبل دانلود نموده بودیم انتقال دهید و یا طبق شکل زیر

فایل ها را بصورت Drag&Drop  انتقال نمایید .

پس از انجام مراحل ذکر شده وارد صفحه کانفیگ دستگاه خود شده و سربرگ MAINTENANCE  را انتخاب نموده و وارد قسمت  Upgrade/Provisioning شده .

در این مرحله کافیست مقادیر گزینه Firmware Server Path را پاک نموده و جایگزین آن IP Address  که در نرم افزار HFS در قسمت open in browser  ذکر شده است را وارد نمایید و قسمت Upgrade Via  باید روی گزینه HTTP تنظیم شود .سپس بعد از save  نمودن دستگاه را ریبوت نمایید .

بعد از انجام مراحل بالا دستگاه به سمت http  تنظیم شده هدایت میشود و مراحل بروز رسانی به صورت خودکار  توسط نرم افزار HFS  طی میشود که ممکن است حدود 10 دقیقه به طول انجامد که در این مدت به صفحه تنظیمات نباید لاگین شد.

لازم به تذکر است پس از اتمام کامل بروز رسانی لازم است دستگاه REBOOT شود.

 

پایان

بالا
CLOSE
CLOSE